загрузка...

Рятівники

Мультфільм Рятівники (1977) онлайн дивитися українською

Рятівники

Назва: Рятівники / The Rescuers
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:17:00
Рік: 1977
Мова: Українська

Короткий опис: Рятувальники – відважні, розумні і милі мишки – несподівано знаходять лист, з якого дізнаються, що дівчинці Пенні потрібна допомога. Маленька сирітка пише, що її викрала противна мадам Медуза. У надії, що хтось прочитає її послання, пенні заштовхує записку в пляшку і викидає її в море. На виручку дитині поспішають безстрашні мишки.

Досить читати – пора мультик Рятівники онлайн дивитися, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики від студії Волта Дісней. Мультфільм розповість веселу та захопливу історію пригод команди рятівників у вигляді мишок. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: Одного разу маленька дівчинка на ім’я Пенні була викрадена і вивезена на острів в затоці Диявола злісною Медузою, власницею ломбарду. Їй потрібно було витягти великий алмаз «Око Диявола» з дуже вузького місця, куди Медуза сама б не змогла пролізти. Пенні змогла кинути в море записку в пляшці з проханням про допомогу. Миші знаходять цю пляшку і вирішують допомогти бідній дівчинці. Рятувальники Б’янка і Бернард вирушають на допомогу.

Спершу вони пробираються до притулку, де виховувалася дівчинка. Там від старого кота Руфуса вони дізнаються, що Пенні викрала Медуза. І ось миші-рятувальники верхи на Альбатросі Орвілл вирушають на острів Диявола. У результаті вони, подолавши безліч небезпек, рятують дівчинку. Пенні повертається в дитячий будинок, але там її практично відразу  удочеряють нові батьки. А Б”янка разом з Бернардом чекають нових пригод. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Мультфільм Рятівники онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Рятівники (1977) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.573sec