загрузка...

Рятівники в Австралії

Рятівники в Австралії онлайн

Рятівники в Австралії

Назва: Рятівники в Австралії / Спасатели в Австралии / The Rescuers Down Under
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:17:00
Рік: 1990
Мова: Російська

Короткий опис: Мишки Бернард, Б’янкі і хлопчик Коді хоробро захищають золотого орла, який гордо літає над лісами Австралії. На нього ведеться велике полювання, і врятувати птаха – велика місія. Чи по силі нашим героям таке завдання? Захопливі, небезпечні, а часом веселі пригоди головних героїв подарують гарний настрій і натхнення кожному. Запрошуємо дивитися мультик Рятівники в Австралії онлайн на нашому сайті.

Повний опис: В обширних австралійських преріях зустрілися велика золота орлиця і хлопчик, якого звали Коді. Браконьєр веде полювання на орлицю і Коді вирішує їй допомогти, але сам потрапляє в неприємності. Але мишеня, якого хлопчик витяг з пастки, посилає сигнал і на допомогу приходять відважні миші-рятувальники на ім’я Б”янка і Бернард. Вони летять рятувати Коді верхом на своєму другові – Альбатрос Вілбур.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Рятівники в Австралії» на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 1

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:119 | 0.492sec