загрузка...

Секрет Робінсонів

Секрет Робінсонів онлайн

Секрет Робінсонів

Назва: Секрет Робінсонів / Meet The Robinsons
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:35:00
Випуск: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: «Секрет Робінсонів» – так називається мультфільм, що розповідає про незвичайного хлопчика Льюїса, який має невгамовну фантазію і бажанням придумувати нові дивовижні пристосування. Але в душі він просто хоче знайти собі улюблену сім’ю. І щасливий випадок надає йому таку можливість. Льюїса бере до себе сім’я Робінсонів, в особі яких нарешті зможе знайти справжній домашній притулок.

Досить читати – пора мультик Секрет Робінсонів онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми онлайн.

Повний опис: Сюжет веселого, фантастичного мультфільму Секрет Робінсонів розповідає про неймовірні пригоди 12-річного хлопчика Льюїса. З самого дитинства Льюїс росте в дитячому притулку без батьків, яких йому дуже сильно не вистачає. Ніхто не хоче його всиновлювати і від цього він відчуває себе ще більш самотнім. Більше всього на світі Льюїс хоче знайти свою сім’ю і одного разу він винаходить унікальний апарат – сканер пам’яті, за допомогою якого сподівається згадати своїх батьків.

Свій винахід Льюїс збирається продемонструвати на науковій шкільній виставці, але дивна людина в казанку краде його прилад. Засмучений тим, що трапилося, Льюїс знайомиться з хлопчиком Уілбертом, який відносить його в майбутнє на машині часу. У світі майбутнього Льюїса чекають незабутні пригоди і дружна сім’я Робінсонів, про яку він так мріяв. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Секрет Робінсонів» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (20: 4.65)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.9MB | MySQL:118 | 0.446sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00044 sec