загрузка...

Сезон полювання 2

Сезон полювання 2 онлайн

Сезон полювання 2

Серія: Сезон полювання
Назва: Сезон полювання 2 / Open Season 2>
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Вже знайомим нам по першій частині «Сезону полювання» Бугу, Еліота та їх лісових друзів чекають нові пригоди. Еліот без пам’яті закохується в Жизель і вони готуються до весілля. Але Еліот як будь-який чоловік починає панікувати перед самим одруження, і мало не втікає з нього, але саме в цей момент таксу Сосиску викрадають розбещені домашні тварини, щоб ​​повернути її господарям. Запрошуємо дивитися мультик Сезон полювання 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У продовженні гучного мультфільму «Сезон полювання» розповідається історія про боротьбу диких звірів з тваринами. Містер Уїнні викрадений домашніми вихованцями, які мають намір повернути його колишнім господарям. Його друзі Буг, Еліот, Бадді та інші лісові жителі вживають заходів з порятунку свого схожого на сосиску товариша. У результаті своїх пригод вони виявилися у ворожому таборі – світі домашніх тварин. Ватажком цих “ніжних” став карликовий пудель Фіфі. І вони не планують віддавати лісовим мешканцям Містера Уїнні без бою.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Сезон полювання 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (5: 5.00)
Тривалість: 01:16:00 Рік: 2008...">
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.28MB | MySQL:112 | 0.335sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec