загрузка...

Сезон полювання 3

Сезон полювання 3 онлайн

Сезон полювання 3

Серія: Сезон полювання
Назва: Сезон полювання 3 / Open Season 3
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Американський мультик «Сезон полювання 3» є продовженням двох попередніх картин. У цій частині публіка побачить нові пригоди своїх старих знайомих: ведмедя – грізлі Бугу і оленя Еліота – його самого відданого і вірного друга.

У цій серії олень зайнятий своєю сім’єю, і ведмідь вирішує зайнятися своїм особистим життям. Пошуки єдиної і неповторної приводять його в бродячий цирк, де Буг знайомиться з чарівною російською ведмедицею та іншими забавними звірами. Він вирішує помінятися ролями з цирковим ведмедем, що той сприймає з щирим захопленням. Але Буг не знає, що цирк скоро повинен виїхати назад до Росії. Дізнавшись про це, його вірний друг Еліот кидається рятувати невдалого закоханого ведмедя. Запрошуємо дивитися мультик Сезон полювання 3 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Божевільні і смішні пригоди ведмедя Бугу, його вірного супутника оленя Еліота та інших лісових мешканців! Гучний успіх перших двох частин мультфільму спонукали творців на випуск нової третьої частини. У цій серії ведмідь грізлі Буг вирішує потурбуватися своїм особистої життя, для чого потрібно знайти вірну супутницю. Він вирушає на її пошуки і зустрічає бродячий цирк. Тут Буг знайомиться з чарівною російською ведмедицею. Блискучий гумор, зворушлива лінія кохання не залишать байдужим жодного глядача. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Сезон полювання 3» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Сезон полювання 3 (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.8MB | MySQL:123 | 0.462sec