загрузка...

Сезон полювання: Байки з лісу

Сезон полювання: Байки з лісу онлайн українською дивитися

Сезон полювання: Байки з лісу

Назва: Сезон полювання 4: Байки з лісу / Open Season: Scared Silly
Категорія: Новинки
Тривалість: 01:25:00
Рік: 2015
Мова: Українська

Короткий опис: Під час мирних посиденьок біля вогнища, Еліот розповідає історію жахів. Розповідь моторошна, проте всі звірі розуміють, що це всього лише вигадка … усі, за винятком Буга. Він сприймає все буквально і усвідомлює, що якщо це чудовисько з’явиться в лісі, то вгодований грізлі стане першим в списку його жертв.

Ця обставина турбує Буга, і похід, який згодом вирішує зробити його друг, стає для ведмедя як своєрідний подвиг. Бачачи все це, сам Еліот і всі лісові мешканці роблять спробу надати Бугу впевненість. Але поведінка тварин, які переслідують благі цілі, відверто лякає людей і стає причиною для відкриття нового сезону полювання. Запрошуємо дивитися мультик Сезон полювання: Байки з лісу онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Герої продовження улюбленої мільйонам глядачів франшизи – все ті ж нерозлучні друзі. У мультфільмі глядачі знову зустрінуться з ведмедем Бугом, оленем Еліотом і таксою Сосискою. Також участь у новій пригоді візьмуть кумедні гуси, бобри, і ще безліч смішних лісових жителів.

Мультик починається з посиденьок біля вогнища, під час яких Еліот розповідає всім про страшного монстра, що живе в лісовому заповіднику. Цим він жахає Буга, на якого чекає літня поїздка саме туди, де живе перевертень.

Буг ніколи не був особливим сміливцем, і його відданий друг Елліот вирішує це виправити. Він розробляє хитрий план, за яким шляхом переляку потрібно вигнати з ведмедя страх. Друзі вирушають по зловісному маршруту назустріч новим пригодам. Вони будуть шукати страшного монстра, але ось чи знайдуть вони його – завіса таємниці відкриється по ходу розповіді. Запрошуємо подивитися мультик Сезон полювання: Байки з лісу онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Сезон полювання: Байки з лісу (2015) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.14MB | MySQL:143 | 0.534sec