загрузка...

Шрек 2

Шрек 2 онлайн

Шрек 2

Серія: Шрек
Назва: Шрек 2 / Shrek 2
Тривалість: 01:32:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Короткий опис: Шрек і Фіона проводять дивовижний медовий місяць, а по поверненню їх чекає лист від батьків Фіони, які запрошують молодять на весілля. Але батьки навіть уявити собі не можуть, що їх улюблена дочка Фіона перетворилася на Огра. Шерк з дружиною і другом Віслюком вирушають в інше королівство, де по дорозі їм зустрічаються несподівані персонажі і вся компанія потрапляє в круговорот несподіваних подій. Друзі потрапляють на чарівну фабрику, п’ють чарівне зілля, яке ненадовго перетворює їх на людей та багато іншого. Чи зможе Шрек захистити Фіону і розчаклувати чари, які фея насилає на короля Гарольда? Запрошуємо дивитися мультик Шрек 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм “Шрек 2” продовжує історію зеленого огра Шрека і його друзів. Молодята Шрек і Фіона повертаються на болото після медового місяця. Однак, відразу ж отримують послання від батьків Фіони – короля та королеви Далекого, далекого Королівства приїхати в гості. Піддавшись на умовляння улюбленої, Шрек погоджується і разом з Фіоною та Віслюком вирушає в гості до батьків. Король і королева не знали, що їх дочка, прекрасна принцеса Фіона стала огром, тому по прибуттю принцеси і її чоловіка відчули справжній шок.

Тим часом Фея-хресна Фіони, плете інтриги проти Шрека і змушує короля Гарольда позбутися від чудовиська, адже за давньою домовленістю, стати чоловіком принцеси повинен був її син, красень Чармінг. Шрек виявляється в самій гущавині несподіваних подій, підступних планів і змов. Йому належить розсекретити своїх ворогів, уберегти улюблену Фіону від дурниць, довести їй свою любов і зберегти шлюб. У цій нелегкій справі Шреку допомагають його вірні друзі Осел і казкові істоти, а також нові знайомі такі, як незрівнянний Кіт у чоботях. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Шрек 2» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (9: 4.22)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.86MB | MySQL:115 | 0.450sec