загрузка...

Шрек Назавжди

Шрек Назавжди онлайн

Шрек Назавжди

Серія: Шрек
Назва: Шрек Назавжди / Shrek Forever After
Тривалість: 01:33:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Чим ще може зайнятися огр, який переміг дракона, врятував Фіону і врятував королівство, в якому живуть родичі його дружини. Шрек не може сидіти просто так, і погоджується на вмовляння Румпельштільцхена.

Після укладення договору Шрек опиняється в паралельній реальності Тридев’ятому царстві, де все відбувається навпаки. У цій реальності не огри полюють, а навпаки живуть мисливці, які полюють на огрів. Румпельштільцхен в цьому царстві займає трон, а Шрек навіть не знайомий зі своєї Фіоною. Щоб врятувати становище, і повернути своїх друзів, Шреку треба напружитися і виправити все те, що він накоїв. Запрошуємо дивитися мультик Шрек Назавжди онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Після битви зі злим драконом, порятунком королівства і одруження на прекрасній принцесі Фіоні, життя для Шрека назавжди знайшло спокій у колі сім’ї. Але з часом спокій став його пригнічувати і йому стало не вистачати колишнього життя, в якому він лякав людей і був страшним огром. Доведений до відчаю в пориві гніву Шрек піддається на вмовляння мага-невдахи Румпельштільцхена і укладає з ним договір.

Злий маг дає Шреку можливість пожити один день «для себе» взамін на королівство. Підписавши договір, Шрек виявляється в альтернативній реальності, де у нього немає сім’ї і дітей, де в королівстві править злий Румпельштільцхен, а на огрів йде жорстока мисливство та все поставлено з ніг на голову. Переосмисливши все, Шрек вирішується все виправити, врятувати вірних товаришів, повернути назад колишнє життя і свою єдину любов Фіону. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Шрек 4» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Шрек Назавжди (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.34MB | MySQL:159 | 0.566sec