загрузка...

Шрек

Шрек онлайн

Шрек

Серія: Шрек
Назва: Шрек / Shrek
Тривалість: 01:30:00
Рік: 2001
Мова: Українська

Короткий опис: В одній казковій країні жив страшний зелений огр на ім’я Шрек. Він жив на болоті, яке було в лісі, і яке він вважав власним. Шрек жив в гордій самоті. Одного разу на болоті біля Шрека з’явилися всі казкові мешканці чарівного королівства, яких туди зігнав лорд Фаркуад. І самотньому життю зеленого троля настав кінець. Лорд Фаракуда уклав зі Шреком угоду, що поверне йому болото в обмін на принцесу Фіону, яка захована в башті і охороняється жахливим вогнедихаючим драконом. Цей веселий і захопливий мультфільм несе багато позитивного заряду і не випадково зайняв місце серед найбільш касових часів початку століття. Запрошуємо дивитися мультик Шрек онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Веселий комедійний мультфільм “Шрек” розповідає про життя та пригоди зеленого велетня, страшного огра Шрека, що живе в болотній місцевості лісу. Він звик жити насамоті, лякати жителів найближчого казкового королівства, щоб вони не порушували його спокій. Але одного разу злобний коротун, правитель королівства лорд Фаркуад виганяє зі своїх земель всіх казкових мешканців в ліс. Так, на болоті Шрека виявляються сотні бездомних: Піноккіо, Червона шапочка, три поросяти, розмовляючий осел, Печенюшка та інші казкові персонажі.

У люті Шрек вирушає з’ясувати стосунки з лордом Фаркуад, але укладає з ним домовленість. Він погоджується привести йому прекрасну принцесу Фіону, в обмін на тихе життя на рідному болоті без усіх цих персонажів. Правда, принцеса замкнена у високій вежі, яку охороняє страшний дракон. На пошуки Фіони, Шрек вирушає з розмовляючим ослом, попереду їх чекає безліч пригод і найнеймовірніших зустрічей. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Шрек» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (14: 4.93)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.88MB | MySQL:117 | 0.367sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00037 sec