загрузка...

Шрек Третій

Шрек Третій онлайн

Шрек Третій

Серія: Шрек
Назва: Шрек Третій / Shrek the Third
Тривалість: 01:33:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Шрек ніколи не хотів бути королем, але коли помирає батько його дружини король Гарольд, Шрек змушений вирушити в Далеку країну, щоб успадкувати корону короля Гарольда. Але оскільки це не його, Шрек зі своїми друзями Котом у чоботях і Віслюком вирішує вирушити на пошуки кандидата, який зможе замінити його на троні. Якщо їм не вдасться знайти гідного кандидата, то Шреку доведеться правити країною і причому дуже довгий час. Король Артур дуже підходяща кандидатура. Але поки Шрек знаходиться у пошуках, у його країну повертається його старий ворог принц на ім’я Чармінг, який плете різні інтриги. Тепер ще Шреку доведеться рятувати свою країну від ворогів і можливого перевороту. Запрошуємо дивитися мультик Шрек Третій онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Продовжує історію пригод сімейства зелених огрів та їхніх друзів казкових персонажів комедійний мультфільм “Шрек Третій”. Батько принцеси Фіони Король Гарольд, раніше перетворений на жабу, раптово помирає. Правління Далеким, далеким Королівством лягає на плечі Шрека і Фіони. Але їм до душі просте життя на рідному болоті, а не королівське життя в палаці. Разом зі своїми вірними друзями Віслюком та Котом у чоботях, Шрек вирішує вирушити на пошуки гідної заміни.

Вони знаходять молодого хлопчину-невдахи на ім’я Артур, над яким всі сміються і жартують, але розуміють, що саме він стане гідним кандидатом на трон. А в цей час, в королівство повертається підступний і підлий принц Чармінг, який здійснює державний переворот за відсутністі Шрека. Зеленому велетню доведеться витратити не мало сил, щоб повернути все на свої місця. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Шрек Третій онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Шрек Третій (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.92MB | MySQL:131 | 0.476sec