загрузка...

Сімейка Крудсів

Сімейка Крудсів онлайн українською

Сімейка Крудсів

Назва: Сімейка Крудсів / The Croods
Тривалість: 01:39:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: У мультику глядач разом з головними героями – сім’єю первісних людей – перенесемося в доісторичні часи, відчуємо землетрус і всі його наслідки. Героям доведеться покинути звичне середовище життя і вирушити кочувати на пошуки нового житла, але завдяки цьому нам зустрінеться дуже просунутий і харизматичний мандрівник. Що чекає на головних героїв після цієї зустрічі і як зміниться їхнє життя?

Захопливий сюжет, цікаві пригоди, кумедні герої – усе це чекає на глядача. Запрошуємо подивитися мультик «Сімейка Крудсів» онлайн, який не залишить байдужим жодного глядача.

Повний опис: Рішення про те, що не потрібно ніколи починати щось нове, було прийнято одним з героїв цього мультфільму практично безапеляційно. Збоку зрозуміло, що такий висновок поквапливий і неправильний, тим не менш, це його рішення. І зовсім неважливо, що незабаром воно буде ним самим же і порушено.

“Ніколи не покидати нашу печеру!” – цього правила дотримується сім’я Крудсів. Цей простий закон обумовлений багатьма зовнішніми небезпеками, тому цілком логічний. Саме в наявності небезпек і доведеться переконатися маленькій представниці печерної сім’ї. Вона вирішує порушити закон, тому що вважає главу сімейства ну дуже вже великим консерватором. Раніше сім’я виживала тільки завдяки слідуванню головного правила, але тепер все змінилося.

Дівчинка вирішила вирушити вгору по схилу гори – дуже вже цікаво дізнатися, що там знаходиться. Маленька героїня потрапляє в землетрус, і тепер тільки глава сімейства – її тато – зможе визволити її з небезпечної пастки. Найголовніше, що у нього це виходить. Тільки от виявляється, що пригоди на цьому тільки-тільки починаються. Усе, що відбулося з ними змінить їхній звичний світ назавжди. Приходьте дивитися мультик Сімейка Крудсів онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі

1   2   3
 

Мультфільм Сімейка Крудсів (2013) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.96MB | MySQL:126 | 0.491sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec