загрузка...

Сімпсони у кіно

Сімпсони у кіно

Сімпсони у кіно

Серія: Сімпсони
Назва: Сімпсони у кіно / The Simpsons Movie
Рік: 2007
Тривалість: 01:27:00
Мова: Українська
Вікові обмеження: 16+

Короткий опис: Ми звикли, що Сімпсони завжди дивують нас великою кількістю нестандартних подій і ніколи не знаєш, в який бік поверне сюжет. Вони довели це і в повнометражці, де всі події і жарти подібні сніжній лавині, яка раптово накриває вас з ніг до голови. Сюжет розповідає про Спрінґфілд, який став жертвою чергової бездумної витівки Гомера, який скинув каністру з відходами в міську річку. Це призвело до екологічної катастрофи і щоб уникнути поширення зарази, місто накривають гігантським ковпаком. Розлючені жителі хочуть помститися Гомеру, але він разом з сім’єю тікає жити на Аляску. Однак, новина про повну ліквідацію Спрінґфілда змушує їх повернутися і допомогти рідному місту. Запрошуємо дивитися онлайн Сімпсони у кіно на нашому сайті.

Повний опис: Комедійний мультфільм є повнометражним продовженням пригод сімейки Сімпсонів. За сюжетом Гомер вирішив сконструювати у дворі будинку бак для зберігання свинячих екскрементів, але його дружина Мардж не в захваті від смердючого бака і вимагає позбутися цієї гидоти. Не довго думаючи, Гомер виливає відходи в місцеве озеро, через що Спрінґфілд опиняється на межі екологічної катастрофи.

Президент Арнольд Шварценеггер вибирає один з п’яти варіантів порятунку країни і міста зокрема. Він віддає наказ накрити місто скляним куполом. Тим часом розгнівані місцеві жителі вирішують покарати Сімпсонів і починають справжнє полювання на членів сім’ї. Однак, головні герої примудряються втекти на Аляску, де їх чекає безліч пригод. Запрошуємо дивитися Сімпсони у кіно українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

  

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (20: 4.40)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

1 коментар “Сімпсони у кіно”

  1. лоліпоп says:

    :P :P
    Не грузить…. :-! :(

Написати коментар

WordPress: 33.41MB | MySQL:116 | 0.364sec