загрузка...

Скубі-Ду: Абракадабра-Ду

Скубі-Ду: Абракадабра-Ду онлайн

Скубі-Ду: Абракадабра-Ду

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду: Абракадабра-Ду / Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Нові пригоди улюбленого всіма пса Скубі-Ду і його дружньої команди очікують всіх шанувальників у мультфільмі «Скубі-Ду: Абракадабра-Ду».

Історія, придумана сценаристом Аланом Бернеттом, переносить героїв у світ фокусів і магії. Основна дія розгортається у школі чарівництва. В озвучуванні мальованих персонажів брали участь актор Френк Велкер, актриса Деніка МакКеллар і багато інших. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду: Абракадабра-Ду онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У сюжеті пригодницького мультфільму мати Велми просить провідати доньку її молодшу сестру Меделін, яка проходить навчання у школі чарівництва «Верлін-Мерлін». Сестри давно не бачилися, тому Велма з радістю збирається в дорогу. Правда, разом з нею відвідати Меделін вирушають вірні друзі: Фред, Шеґґі, Дафна і Скубі-Ду, оскільки школі загрожує небезпека у вигляді величезного міфічного грифона.

Школа чарівництва розташована в древньому ірландському замку, який переправили до Америки прямо по цеглинці. Зробив це в XIX столітті власник замку лорд Шеймус Офламері, який практикував чорну магію. В академії «Верлін-Мерлін» на компанію чекає зустріч з новими друзями і безліччю містичних загадок, які доведеться розгадати. Наповнене магією місце таїть дуже багато секретів, але вони зовсім не лякають друзів, які звикли до небезпечних пригод. Мультфільм Скубі-Ду: Абракадабра-Ду онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.65MB | MySQL:116 | 0.465sec