загрузка...

Скубі-Ду і легенда про вампіра

Скубі-Ду і легенда про вампіра онлайн

Скубі-Ду і легенда про вампіра

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду і легенда про вампіра / Scooby-Doo and the Legend of the Vampire
Тривалість: 01:12:00
Рік: 2003
Мова: Українська

Короткий опис: У центрі подій як завжди будуть наші улюблені герої з корпорації “Таємниця”, серед яких неповторні Шеггі Роджерс і його кращий друг Скубі-Ду. Вони розкриють таємницю стародавнього вампіра Йові Йаху, який надумав викрадати знаменитих рок зірок і перетворювати їх на вампірів. Пустившись слідом інтригуючих зачіпок і зловісних доказів, нашим “сміливцям” доведеться проявити весь свій досвід і кмітливість, щоб розгадати, що приховує легенда про вампіра. Ну і не обійдеться без курйозних моментів, головними винуватцями яких будуть Скубі та Шеггі. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду і легенда про вампіра онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Барвистий, веселий мультфільм продовжує розповідати про пригоди знаменитого пса та його команди друзів. Цього разу Скубі-Ду і його друзі вирушають до Австралії, щоб відвідати музичний рок-фестиваль. Однак, концерт опиняється на межі зриву з причини таємничих зникнень рок-музикантів. Не гаючи часу весела компанія береться за розслідування цієї таємничої справи і незабаром з’ясовує, що музикантів викрадає і перетворює на вампірів моторошний монстр Йові Йаху.

Компанія розкриє таємницю стародавнього вампіра, а також зробити все можливе, щоб зупинити Йові Йаху і врятувати фестиваль. Таємниці, загадки, докази і зачіпки, а також захопливі пригоди – все це чекає Скубі-Ду і його вірних товаришів. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Скубі-Ду і легенда про вампіра» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

2   3
 

Скубі-Ду і легенда про вампіра (2003) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.3MB | MySQL:156 | 0.515sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00061 sec