загрузка...

Скубі-Ду і привид відьми

Скубі-Ду і привид відьми онлайн

Скубі-Ду і привид відьми

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду і привид відьми / Scooby-Doo and the Witch’s Ghost
Тривалість: 01:07:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: Автор знаменитих романів жахів, Бен Рейвенкрофт, запрошує своїх нових знайомих Скубі-Ду, Фреда, Велма, Шеґґі і Дафну на Свято врожаю, що проходить у його рідному містечку. Саме у цей час там з’являється померла родичка Бена – Сара Рейвенкрофт, яка була відьмою.

Друзі починають своє розслідування цього містичного явища і виявляють, що привид не справжній. Це всього лише переодягнений місцевий житель, який розігрує комедію з привидом для залучення туристів. Однак незабаром Скубі-Ду і його приятелі зіткнулися зі справжнім привидом відьми Сари, яка руйнує і спалює місто. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду і привид відьми онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Скубі-Ду і його весела компанія знову потрапили в неймовірний халепу. Познайомившись з письменником Беном Рейвенкрофтом, вони зачаровуються його харизмою.

Бен пише романи і сам захоплюється всякими знаннями, пов’язаними з потойбічним світом. Отримавши запрошення від нового друга приїхати до нього в рідне місто на Свято врожаю, друзі із задоволенням вирушають в гості. Команды детективів Їм і невтямки, що Бен збирається провести обряд воскресіння своєї давно померлої родички чаклунки Сари і з її допомогою завоювати владу на Землі. Мультфільм Скубі-Ду і привид відьми онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.65MB | MySQL:116 | 0.476sec