загрузка...

Скубі-Ду! Їде в Голівуд!

Скубі-Ду! Їде в Голівуд онлайн

Скубі-Ду! Їде в Голівуд!

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду! Їде в Голівуд! / Scooby-Doo Goes Hollywood
Тривалість: 00:47:00
Рік: 1979
Мова: Російська

Короткий опис: Скубі набрав небачену популярність, ставши справжньою зіркою Голлівуду і багато в чому завдяки своєму шоу, де він знімався довгі роки. Тепер його обличчя знає кожен і де б Скубі не опинився, привітний прийом йому забезпечений. Проте статус зірки не забрав у нього талант потрапляти у всілякі безглуздості і знаходити проблеми. Однак Шеггі і команда завжди готова підтримати нашого героя і допомогти йому впоратися з непорозуміннями. До речі, останніх у цьому мультфільмі, буде предостатньо і буде над чим від душі посміятися і підняти собі настрій. Запрошуємо дивитися мультик «Скубі-Ду! Їде в Голівуд!» онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Скубі Ду став дуже популярним завдяки телешоу, у якому довгий час знімався. Тепер він справжня голлівудська зірка, яка дуже популярна. Його чекають абсолютно скрізь. Особа Скубі практично на кожній вулиці. На кожній великій вечірці зірок Скубі з’являється дуже різко, несподівано і незвично, тим самим він просто напросто підриває всіх своєю появою. Він не вважає інших зірок нижче себе і, звичайно ж, він бачить всіх рівними, тому поводиться з голлівудськими зірками на рівних. Хтось навіть буде дивуватися нахабності Скубі, ну а комусь він буде дуже привабливим і цікавим.

Вам буде цікаво дивитися за Скубі і його друзями, вони навіть при такому статусі будуть умудрятися потрапляти в дуже безглузді ситуації і зустрічатися з проблемами, які наші герої будуть вирішувати дуже кардинально і незвично. Шеггі буде поруч завжди зі Скуби і буде його підтримувати в будь-яких ситуаціях, ну а Скубі-Ду як завжди буде дуже веселий і смішний. Чи отримаєте ви гарний настрій і посмішку від цього мультфільму? Звичайно ж так, ви будете дуже довго і дуже голосно сміятися від тих кумедних ситуацій, які будуть робити Скубі і Шеггі, а також їхні друзі. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Скубі-Ду! Їде в Голівуд!» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Скубі-Ду! Їде в Голівуд! (1979) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:144 | 0.543sec