загрузка...

Скубі-Ду! Історія літнього табору

Скубі-Ду! Історія літнього табору онлайн

Скубі-Ду! Історія літнього табору

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду! Історія літнього табору / Scooby-Doo!: Camp Scare
Тривалість: 01:13:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм «Скубі-Ду! Історія літнього табору» розповідає про пригоди головних героїв у літньому таборі, де сподіваються гарненько відпочити і попрацювати вожатими. Однак тут на них чекають нові, ще більш неймовірні, ніж раніше, пригоди.

Уся справа в тому, що несподівано ожила одна із старовинних легенд табору – з тих, що розповідають ночами біля вогнища: ожив страшний привид. Але команду детективів зовсім нелегко залякати, і герої мають намір якомога швидше розібратися, що ж тут відбувається насправді. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду: Історія літнього табору онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Цього разу герої мультфільму вирушають відпочивати на природу, де немає шуму і метушні міста, а є лише красива природа, тиша, спокій і незабутні пригоди. Зупинитися Шеґґі, Фред, Дафна, Велма і Скубі-Ду планують у літньому таборі «Маленький лось», у якому Фред відпочивав у дитячі роки. Зі старим табором у нього пов’язані тільки найкращі спогади, тому Фред упевнений, що друзям дуже сподобається у таборі, у якому прийнято розповідати страшні історії біля багаття вечорами.

Проте, не встигнувши приїхати до табору, компанію друзів попереджають про те, що в «Малому лосі» дуже небезпечно, оскільки в ньому існує привид. Через це табір закривають на літо, а значить всім дітлахам доведеться повернутися додому. Але компанія друзів, які обожнюють пригоди, вирішує залишитися у таборі, щоб допомогти директору Берту дізнатися, хто ж тероризує округу. Мультфільм Скубі-Ду: Історія літнього табору онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Скубі-Ду! Історія літнього табору (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.29MB | MySQL:153 | 0.605sec