загрузка...

Скубі-Ду на острові Мерців

Скубі-Ду на острові Мерців онлайн

Скубі-Ду на острові Мерців

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду на острові Мерців / Scooby-Doo on Zombie Island
Тривалість: 01:16:00
Рік: 1998
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм з персонажам, створеним Вільямом Генном і Джозефом Барбера.

Симпатична телерепортерка та її друзі, включаючи кумедного пса-ненажеру Скубі-Ду, збирають матеріал про привидів, але стикаються з обманом – за уявними привидами – цілком реальні лиходії. І ось вони дізнаються, що в одному з південних штатів на острові є старий будинок, у якому живе привид старого пірата XVII століття. У будинок їх запрошує симпатична дівчина, яка знає господарку багато років.

Дуже скоро починаються дивні і зловісні події: з’являються привиди, а потім звідусіль вилазять ожилі мерці – зомбі. На наших героїв чекають смішні та страшні пригоди, з яких вони з честю вийдуть переможцями. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду на острові Мерців онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Куди тільки не закидала доля Скубі-ду і його команду. Наші старі знайомі, разом із симпатичною репортеркою і псом-ненажерою Скубі-Ду зайняті незвичайним розслідуванням: вони збирають матеріал про привидів та примар.

Тема досить моторошна, але команда героїв не побоїться вирушити в старий будинок в одному з південних штатів, щоб побачити привида старого пірата з XVII століття. Звичайно, вони зустрінуться з ним віч-на-віч, але житель потойбічного світу прийде не один – ожилі мерці-зомбі з’являться буквально звідусіль. Мультфільм Скубі-Ду на острові Мерців онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Скубі-Ду на острові Мерців (1998) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:159 | 0.513sec