загрузка...

Скубі-Ду під куполом цирку

Скубі-Ду під куполом цирку онлайн

Скубі-Ду під куполом цирку

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду під куполом цирку / Big Top Scooby-Doo!
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Як завжди захопливі і повні несподіванок пригоди Скубі-Ду і його друзів цього разу приводять їх в Антлантік-Сіті, де компанія має намір відвідати цирк. Однак якийсь страшний перевертень тероризує артистів цирку і ставить все шоу на межу закриття. Голова цирку в розпачі. Тепер лише від Скубі-Ду і його команди залежить, чи буде розкрита ця містична таємниця. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду під куполом цирку онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Напевно, немає у світі більше таких великих любителів розгадувати загадки, при цьому не боячись зустрічі з містичними істотами, як команда Скубі-Ду і Шеґґі. Цього разу компанія друзів вирушає в Атлантік-Сіті, щоб відпочити і сходити на виставу в відомий цирк міста. Фред, Дафна, Велма, Шеґґі і Скубі-Ду збираються провести в Атлантік-Сіті цілий тиждень відпустки і з передчувають гарний відпочинок. Але незабаром друзі дізнаються про існування таємничого злочинця, який грабує ювелірні магазини під покровом ночі.

Невловимий злодій залишається на волі, але поліція і люди в місті налякані до жаху, оскільки злочин нібито здійснює перевертень. Щоб розгадати загадку і зловити злочинця, компанія змушена працювати під прикриттям у цирку, за яким слідує перевертень. Друзям доведеться спробувати себе в абсолютно інших професіях, що призведе до захопливих пригод. Мультфільм Скубі-Ду під куполом цирку онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Скубі-Ду під куполом цирку (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.65MB | MySQL:116 | 0.539sec