загрузка...

Скубі-Ду! Пірати на борту!

Скубі-Ду! Пірати на борту онлайн

Скубі-Ду! Пірати на борту!

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду! Пірати на борту! / Scooby-Doo! Pirates Ahoy!
Тривалість: 01:11:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Команда Скубі-Ду вирішила відвідати одне з найбільш таємничих місць і вирушила в круїз до легендарних Бермудських островів, де знаходиться зловісний Бермудський трикутник. Їхньому страху не було кінця, коли з усіх сторін стали вилазити гігантські морські чудовиська, злісні прибульці і підлі пірати-примари, готові потопити їхнє судно зі своїх гармат. Але справи пішли куди гірше, коли пірати викрадають батьків Фреда, перетворюючи їх на таких же привидів. Уся надія, як завжди, на кмітливість Шеггі і Скубі, адже якщо вони не зможуть розгадати таємницю Бермудського трикутника, то стануть наступними жертвами піратів. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду! Пірати на борту! онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет мультфільму Скубі-Ду! Пірати на борту! розповідає про нові пригоди команди відважних героїв, які вирушили в саме таємниче місце на планеті – загадковий і небезпечний Бермудський трикутник. У цьому районі Атлантичного океану з давніх часів відбуваються незрозумілі зникнення літаків і кораблів, про нього ходить безліч легенд і чуток. Але Скубі-Ду і команда його друзів вирушають в круїз, щоб розгадати загадку трикутника.

Однак, друзі моторошно налякані жителями цього загадкового місця, то позаземні істоти зустрічаються на їх шляху, то привиди морських піратів, які прагнуть втопити всі корбалі, що пропливають. Але коли примари піратів крадуть батьків командира команди Фреда Джонса, хлопцям треба буде пройти через серйозні і небезпечні випробування. Їм потрібно звільнити маму Фреда, яка вже стала піраткою, а також розгадати таємницю Бермудського трикутника. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Скубі-Ду Пірати на борту!» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Скубі-Ду: Пірати на борту (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:137 | 0.474sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00060 sec