загрузка...

Скубі-Ду та Король гоблінів

Скубі-Ду та Король гоблінів онлайн

Скубі-Ду та Король гоблінів

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду та Король гоблінів / Scooby-Doo and the Goblin King
Тривалість: 01:14:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: З вини псевдо чарівника Крадського, якому вдалося викрасти магію феї, всі люди можуть перетворюватися в жахливих монстрів. Скубі і Шеґі намагаються зупинити божевільного і вирушають у небезпечний світ Хеллоуїна. Всіляка нечисть і монстри зустрічаються їм на кожному кроці, але вони також знаходять і друзів – надзвичайно спритну мітлу і кумедного ліхтаря з гарбуза. Вони допомагають нашим детективам дістатися до мети і зупинити жахливе прокляття Короля Гоблінів. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-Ду та Король гоблінів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Хеллоуїн! У-ху-у! Чи не правда це просто приголомшливий свято? Так, звичайно, трохи страхітливе, але зате таке таємниче, загадкове і магічне, що прямо мурашки по тілу. До речі, всім добре відомий пес Скубі-Ду також великий шанувальник цього свята.

Якось так вийшло, що один не дуже досвідчений, а, може, просто фатально невдачливий карнавальний чарівник Крадський, вирішує вкрасти магію, щоб всіх людей перетворити на вічних героїв нашого улюбленого Хеллоуїна. Ні, воно ладно на один день – на час самого свята, але бути яким-небудь вампірчик або упирем вічно! Ось і Скубі-Ду, Шеггі а також їхні інші друзі абсолютно проти такого розкладу. Тому вони вирушають в країну Хеллоуїна, щоб там, у короля гоблінів, відібрати до півночі скіпетр, який, мабуть, здатний знешкодити злобливого Крадського. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Скубі-Ду та Король гоблінів» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Скубі-Ду та Король гоблінів (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.93MB | MySQL:134 | 0.491sec