загрузка...

Скубі-ду та меч самурая

Скубі-ду та меч самурая онлайн

Скубі-ду та меч самурая

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-ду та меч самурая / Scooby-Doo! and the Samurai Sword
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Кожен мріє перетворити свою мрію в реальність. Це не чуже і нашим веселим і відважним друзям. Вони ж так давно хотіли навчитися самурайському ремеслу, і тепер це стало можливим. Однак, щоб розпочати навчання необхідно роздобути меч самураїв. Здавалося б все просто, але вся проблема в тому, що цей меч захищає Чорний самурай, який разом зі своєю армією вирішує стати на шляху Скубі-Ду. Запрошуємо дивитися мультик Скубі-ду та меч самурая онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Щоб розгадати таємницю, загублену багато століть тому, Скубі-Ду та їх секретне братство змушені поневірятися по всьому світу. Їх основна мета – Меч самурая, що володіє величезною надприродною силою. Однак, між командою Скубі Ду і Мечем самураїв встає з головний суперник – могутній Чорний Самурай зі своєю Армією привидів. Під час своїх подорожей Європою та Азією Скубі-Ду знайомиться з Майстром Мечів. Завдяки його вченню Бошидо – шляхи самурая, сила і здатності головних героїв стрімко зростають. Це дуже допомагає в сутичці з Нінзя-роботами.

З прийдешнім досвідом Скубі-Ду усвідомлюють, що справжнє Бошидо – це відданість, доброта, відвага і мужність. Без таких уявлень про життя ніколи не знайти ключ до справжньої таємниці. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Скубі-ду та меч самурая» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Скубі-ду та меч самурая (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:159 | 0.606sec