загрузка...

Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу!

Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу онлайн

Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу!

Серія: Скубі-Ду
Назва: Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу! / Scooby-Doo Meets the Boo Brothers
Тривалість: 01:33:00
Рік: 1987
Мова: Російська

Короткий опис: Скубі-Ду і Шеггі Роджерс вирішили прогулятися і несподівано заблукали. Вже наступала ніч, і друзі не могли залишитися на вулиці, тому почали шукати нічліг. Поблизу нічого підходящого не було, крім старого будинку, господар якого давно помер. У цьому будиночку Скубі-Ду і Шеггі вирішили залишитися на ніч. Але дізнавшись, про те, що господар будинку десь заховав скарб, вони не змогли заспокоїтися. Правда, привиди, монстри і численні пастки навколо скарбу трохи ускладнили їхнє завдання. Запрошуємо дивитися мультик «Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу!» онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Старі друзі вирушають в чергову подорож. Коли настає ніч, Шеггі зауважує, що вони збилися зі шляху і заблукали. Але, здається, цього разу їм пощастило, оскільки недалеко від дороги вони помічають величезний будинок. Зайшовши в нього, друзі розуміють, що в ньому нікого немає, і вирішують залишитися тут на нічліг. Правда, спокійно поспати їм так і не вдасться. Перший сюрприз їх чекав відразу. Шеггі, Скубі-Ду і Скреппі-Ду дізнаються, що колишній домовласник сховав тут свої скарби. Звичайно, герої тут же приймають рішення відшукати їх. Але тут їх чекав другий сюрприз – неприємний і несподіваний. Виявляється, в цьому будинку живуть справжнісінькі привиди. І вони не збираються віддавати скарб в руки незнайомців. На щастя друзів, існують і добрі привиди – це трійка кумедних братів, яких звуть Бу. Вони вирішують допомогти Шеггі виплутатися з цієї історії.

Цей мультфільм подарує Вам прекрасний настрій і ще величезну кількість емоцій. Цей мультик наповнений хорошим сюжетом, в якому присутні смішні моменти, цікаві сцени, чудовий музичний супровід. Ви не дарма витратите свій вільний час на перегляд цього прекрасного мультика. Цікавий сімейний мультфільм варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу!» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Скубі-Ду! Зустрічає братів Бу (1987) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:159 | 0.537sec