загрузка...

Смішарики. Початок

Смішарики. Початок онлайн

Смішарики. Початок

Серія: Смішарики
Назва: Смішарики. Початок / Смешарики. Начало
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2011
Мова: Російська

Короткий опис: Нова весела і непередбачувана історія, яка розповість нам про пригоди наших улюблених смішариків. Тепер нашим героям належить відчути себе в ролі супергероїв і тільки їм під силу врятувати весь світ від загрози, яка, як темна хмара, нависла над світом.

Повний опис: Мультфільм “Смішарики. Початок” розповідає веселу і захопливу історію пригод незвичайних маленьких круглих і яскравих істот з казкової Країни смішариків. Жили-були семеро друзів-смішариків – Крош, Їжачок, Нюша, Бараш, Лосяш, Кар-Карич і Совунья. Одного разу вони знайшли такий незвичайний для їх казкової країни пристрій, як телевізор. З появою цієї штуки, яка може показувати і розповідати усі новини у світі, життя смішариків почала змінюватися.

Днями безперервно вони дивилися телешоу за участю супергероя Люсьєна, який веде боротьбу зі своїм давнім супротивником – злим доктором Калігарі. Але коли Люсьєн потрапляє в біду, відважні друзі вирішують залишити свою країну, вирушити у Велике Місто на допомогу супергероєві і врятувати світ від загрози. Так розпочинаються неймовірні й захоплюючі пригоди хоробрих і рішучих смішариків! Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Смішарики. Початок» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.39MB | MySQL:94 | 0.384sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00044 sec