загрузка...

Смурфики

Смурфики онлайн

Смурфики

Назва: Смурфики / The Smurfs
Тривалість: 01:43:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про дивовижних маленьких блактиних чоловічків, які живуть в іншому вимірі. У своєму світі вони живуть у маленькому селі, яке не так і просто знайти. Вони веселі й безтурботні, але от раптом на них починає полювати бридкий чаклун на ім’я Гаргемеля. Він мріє піймати побільше Смурфиків і зробити з них чарівний напій. Маленькі чоловічки в істериці намагаються врятуватися від злого чаклуна, і групка з них потрапляє у нас світ, а саме в парк Нью-Йорка. Дивіться, які пригоди їх чекають на шляху назад додому. Запрошуємо дивитися мультик Смурфики онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Комедійний фентезі-мультик розповідає про дивовижних блакитних чоловічків, які випадково пробралися в паралельний світ людей. Смурфики живуть у своєму чарівному селі, захованому від сторонніх поглядів, і життя їх проходить весело і чудово. Але затьмарює їхнє існування поява злого чаклуна Гаргамеля, який хоче виловити всіх блакитних чоловічків і переробити їх на чарівне зілля, що додає особливі чари.

Смурфики намагаються врятуватися від Гаргамеля, але не всім це вдається. Кілька Смурфиків потрапляють у відкритий канал між світами, який відкрився при незвичайному явищі, коли на небі був блакитний Місяць, і опиняються в центральному парку Нью-Йорка. Тепер маленьким дивним чоловічкам потрібно знайти дорогу додому, а на своєму шляху вони потраплять в неймовірні пригоди.

Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Смурфики» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

     
 

Мультфільм Смурфики (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.03MB | MySQL:135 | 0.779sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00025 sec