загрузка...

Снігова королева

Снігова королева онлайн українською дивитися постер

Снігова королева

Назва: Снігова королева / Снежная королева
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:16:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: І ось сталося так що на Землі все навколо замерзло і перетворилося на холодну пустелю, в якій немає ні морів, ні садів. Адже тепер світом править Снігова королева, яка все зробила для того, щоб люди більше не займалися творчими професіями. Але у людей є надія адже на землі залишилися жити діти великого чарівника і тільки вони можуть запобігти злим намірам королеви. Запрошуємо дивитися мультфільм Снігова королева онлайн 2012 року на нашому сайті.

Повний опис: Нове бачення популярної казки Ханса Крістіана Андерсена “Снігова королева” представляє російський кінематограф. Дії пригодницького мультфільму розгортаються в далекій-далекій країні, де в містах панує вічна зима, а жителі давно забули про те, що таке літо. В одному з міст живе талановитий художник Кай і його сестра Герда. Хлопчик малює дуже красиві картини, які дарують людям радість.

Ось тільки Снігова Королева всіма силами намагається позбавити людей від будь-яких емоцій, адже їй самій вони чужі, а її серце – шматок льоду. Одного дня Снігова Королева викрадає Кая, а Герда вирушає на пошуки брата. На своєму шляху маленька, тендітна Герда зіткнеться з безліччю перепон і небезпечних ситуацій, але також познайомиться з цікавими особистостями і знайде нових друзів.

Цікавий та захоплюючий сімейний новорічний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю дивитися мультфільм «Снігова королева» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

     
 

Мультфільм Снігова королева (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21MB | MySQL:137 | 0.606sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00042 sec