загрузка...

Снігова королева

Снігова королева онлайн

Снігова королева

Назва: Снігова королева / The Snow Queen
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:15:00
Рік: 1995
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик за мотивами, мабуть, всім без винятку знайомої казки Г.Х. Андерсена “Снігова Королева”. Сюжет розповість про Снігову Королеву, яка намірилася занурити весь світ у вічну мерзлоту. Новорічний мультфільм, який сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Хоча мультик і був знятий ще в 20 столітті, але, гадаю, це не завадить йому захопити глядача своєю історією та щасливим кінцем, який так потрібен кожній дитині. Запрошуємо дивитися мультик Снігова Королева онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Жили-були звичайні собі діти у звичайному будинку та у звичайному місті. Жили вони разом з бабусею, а звали їх Том та Еллі. І все би було добре у цих дітей, якби не зла затія Снігової Королеви, яка вирішила перетворити весь світ у своє льодове царство.

Чарівниця створила магічне дзеркало, яке мало відбивати б промені сонця, і звеліла вірним тролям віднести його на високу гору. Але незграбні слуги розбили дзеркало на дрібні шматочки, що розлетілися по всьому світу. Два найменших осколки потрапили Тому в очі – і він став бачити біле чорним, а серце хлопчика стало злим і холодним. У такому випадку нашому героєві не допоможе ніхто, крім його найближчої людини – сестри Еллі. Ви, певно, уже й знаєте чим усе закінчиться. Запрошуємо дивитися мультфільм Снігова королева онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Снігова королева (1995) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21MB | MySQL:137 | 0.488sec