загрузка...

Софія Прекрасна: Історія принцеси

Софія Прекрасна: Історія принцеси онлайн українською

Софія Прекрасна: Історія принцеси

Назва: Софія Прекрасна: Історія принцеси / Софія Перша: Як стати принцесою / Sofia the First: Once Upon a Princess
Тривалість: 01:21:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: У мультфільмі розповідається історія дівчинки, яка перетворилася на принцесу, оскільки її мама вийшла заміж за короля. Для маленької дівчинки ще складно зрозуміти всі премудрості придворного життя і в цьому їй допомагають три феї, які очолюють Королівської Академії.

Поступово занурюючись в життя палацу, знайомлячись зі своїми новими родичами і придворними, маленька принцеса розуміє, що головним є не те, що ти вмієш поводитися, як справжня королівська особа. Головна риса кожної принцеси – дарувати тепло своєї душі і любов людям, які оточують. Запрошуємо дивитися мультик Софія Прекрасна: Історія принцеси на нашому сайті.

Повний опис: У казковому чарівному світі є королівство, де живе мила дівчинка Софія, яка зовсім нещодавно стала принцесою. Після цього вона стала відомою як Софія Прекрасна. Проте, щоб стати справжньою принцесою, її необхідно дотримуватися відповідних правил: стати прикладом для своїх підданих, виглядати красиво, бути знайомою зі справжніми цінностями царської життя.

Правила поведінки принцеси головна героїня буде вивчати у Королівській Академії, де на неї чекають суворі викладачі. Окрім базових предметів, принцесі потрібно опанувати чари, тобто навчитися чаклувати. Також у Софії є зведені сестра і брат, чию прихильність і довіру треба постаратися заслужити. Мультфільм Софія Прекрасна: Історія принцеси онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Софія Прекрасна: Історія принцеси (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.490sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00211 sec