загрузка...

Союз звірів

Союз звірів онлайн

Союз звірів

Назва: Союз звірів / Die Konferenz der Tiere
Тривалість: 01:33:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Звірі африканської савани знайшли зелений оазис посеред посушливої ​​пустелі і оселилися там. Але раптом річка стала швидко пересихати, а причиною всьому – люди, які побудували дамбу. Усі звірі від малого до великого об’єднуються в союз, щоб кинути виклик людям і показати хто тут головний! Цікавий сюжет, захопливі пригоди та кумедні ситуації чекають на тебе. Запрошуємо дивитися комедійну анімацію мультик Союз звірів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет комедійного пригодницького мультфільму переносить глядача у світ диких тварин, що живуть в африканській савані. Цей райський куточок планети населяють різні тварини, які виживають в спеку завдяки воді прилеглої річки Окаванго. Але одного разу звірі дізнаються жахливу, просто шокуючу новину – вода більше не прибуває і річка пересихає. Це означає, що всім доведеться покинути улюблений будинок і вирушити на пошуки іншого житла, біля якого буде вода, адже інакше можна загинути.

Однак, Біллі такий хід речей абсолютно не влаштовує, він намагається з’ясувати, куди зникла вода і незабаром дізнається, що всьому виною людська діяльність, а саме побудована дамба, що утримує воду. Маленький, але відважний герой мультика “Спілка звірів” закликає всіх жителів савани вирушити до дамби, щоб кинути виклик людям і врятувати свою долину від посухи. Попереду різношерсту публіку чекають неймовірні пригоди! Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Союз звірів» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Союз звірів (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.476sec