загрузка...

Спіріт – душа прерій

Спіріт - душа прерій онлайн

Спіріт – душа прерій

Назва: Спіріт – душа прерій / Spirit: Stallion of the Cimarron
Тривалість: 01:20:00
Рік: 2002
Мова: Українська

Короткий опис: Спірит душа прерій – це американський повнометражний анімаційний мультфільм, випущений компанією DreamWorks Animation в 2002 році. Захоплива пригодницька історія дикого жеребця мустанга Спірита і його коханої Грози показана на тлі кровопролитних битв, що відбуваються в Америці. Спірит – душа прерій створений в найкращих традиціях вестерну. Хочете дізнатися, чим закінчитися ця історія? Тоді вам варто подивитися онлайн Спірит душа прерій на нашому сайті!

Повний опис: Сюжет анімаційного мультфільму роповідає про дружбу народженого на волі мустанга Спірита з молодим індіанцем племені лакота Струмочок, а також про боротьбу за право бути вільними і незалежними від блідолицих.

У ті часи індіанські племена вели активну боротьбу з новими поселенцями, які вважали тільки себе справжніми американцями і відбирали землі у індіанців. Лоша Спірит був народжений поблизу річки Сімаррон, він дуже любив свободу. Ніщо не радувало його більше, ніж можливість мчати галопом безкраїми просторами. Спірит ріс лідером і одного разу став ватажком кінського табуна. Але одного разу цікавість згубило його, люди взяли Спірита в полон за допомогою ласо.

На допомогу норовливому Мустангові прийшов полонений індіанець на ім’я Струмочок, який допоміг йому втекти і став хорошим другом. Разом з новим другом Спіріт вирушає до племені лакота, де знаходить свою любов кобилу на ім’я Гроза. Але радість від довгоочікуваної свободи і нової любові була недовгою. Варвари-американці вирішили роздобути собі прекрасного жеребця і зробити з нього військового коня. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Спіріт – душа прерій» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Спіріт – душа прерій (2002) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Спіріт – душа прерій”

  1. христя says:

    Добрий день!!! сайт чому не працює????не можливо подивитись Хост go.4xb0nforwenk2.ru довго не відповідає.

  2. admin says:

    Все працює. Із якої країни Ви вмикаєте?

Написати коментар

WordPress: 20.73MB | MySQL:118 | 1.378sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00045 sec