загрузка...

Суперсімейка 2

Мультфільм Суперсімейка 2 (2018) онлайн дивитися українською

Суперсімейка 2

Назва: Суперсімейка 2 / The Incredibles 2
Категорія: Скоро
Тривалість: 00:02:00
Рік: 2018
Прем’єра (в Україні): 14.06.2018
Мова:

Опис: Мультфільм «Суперсімейка 2» – продовження улюбленої всіма історії про супергеройську родину. Світ врятований і хочеться трохи відпочити від вічних погонь за злочинцями, але зло ніколи не дрімає і для наших героїв завжди знайдеться робота. Після відважних битв і грандіозної перемоги над злом вся слава чомусь дісталася Гелен Парр, дружині містера Виняткового.

Тепер навколо будинку суперсімейки вдень і вночі чатують журналісти, щоб вивідати якомога більше подробиць про буденне життя героїв. Безумовно, така увага до дружини викликає чималу ревнощі у Боба. Але куди від цього подінешся? Гелен регулярно з’являється на екранах телевізора, газети і журнали друкують інтерв’ю з нею. Тепер у неї зовсім немає часу на себе і навіть на власну родину.

Бобу доводиться взяти обов’язки домогосподарки на себе. Але раніше йому здавалося, що виховання дітей і турботи по будинку не викликають особливих труднощів. Він глибоко помилявся на цей рахунок. Особливо нелегко доводиться з наймолодшим сином, який досі не проявив свої сили в повній мірі. Виявилося, що він має надпотужні здібності, але не вміє їх контролювати. Татові доведеться добряче попрацювати, щоб приборкати невгамовного сина. Мультфільм Суперсімейка 2 онлайн дивитися українською на нашому сайті.

1 2
 

Мультфільм Суперсімейка 2 (2018) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.1MB | MySQL:135 | 0.597sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec