загрузка...

Суперсімейка

Суперсімейка онлайн

Суперсімейка

Назва: Суперсімейка / The Incredibles
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:55:00
Випуск: 2004
Мова: Українська

Короткий опис: Живе собі на Землі така собі суперсімейка, яка володіє понад здібностями. Живуть вони спокійно і нікого не чіпають, поки не виявить себе якесь злочинницьке тіло і не захоче нашкодити мирним землянам. Ось тоді вони й вступають у справу, та так що тільки в пух розлітаються такі лиходії.

Але ось уже скільки часу, а на Землі все тихо і спокійно. Суперсімейка відпочиває собі спокійно і обростає жирком, поки один дуже хитрий лиходій готує свій підступний план. Чи вдасться на цей раз врятувати героям людство?

Досить читати – пора мультик Суперсімейка онлайн вмикати! Дивися улюблене на порталі Мультфільми для дітей.

Повний опис: Ця сімейка мешкає в тихому передмісті. Вони – сім’я супергероїв, яка вирішила піти на заслужений відпочинок і вважають за краще жити звичайно та непримітно. Всі члени сім’ї володіють надприродними здібностями. У  минулому були супергероями та легко справлялися зі світовим злом. І ось одного прекрасного дня татові і його дітям доводиться знов одягатися в запилені костюми супергероїв і вирушити назустріч новим пригодам, щоб врятувати світ від таємничого лиходія. Хто він? Цього ще не знають навіть герої з Суперсімейки.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Суперсімейка» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Суперсімейка (2004) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:145 | 0.559sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec