загрузка...

Синдбад: Легенда семи морів

Синдбад: Легенда семи морів онлайн

Синдбад: Легенда семи морів

Назва: Синдбад: Легенда семи морів / Sinbad: Legend of the Seven Seas
Тривалість: 01:25:00
Рік: 2003
Мова: Українська

Короткий опис: Книга миру викрадена богинею хаосу Еріс. Щоб відвести від себе підозри, підступна Еріс виставляє злочинцем моряка з Аравії Синдбада. Щоб відновити своє чесне ім’я Синдбаду довелося вирушити у володіння Еріс – місце, населене жахливими гігантськими скорпіонами і зміями, а також крижаними птахами, розмір яких досягає 40 футів. Але не тільки вони загрожують Синдбадові. Магія самої богині чорна і таїть загрозу.

Еріс має здатність кращих друзів зробити найлютішими ворогами, варто їй тільки кинути Яблуко розбрату між ними. Адже допомоги відважного мореплавця потребує його кращий друг Протеус Шейпершіфер. Але Синдбад не самотній у своїх мандрах, подруга Протеуса стала йому відмінним помічником. Запрошуємо на перегляд мультика Синдбад: Легенда семи морів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм розповідає про пригоди відомого аравійського мореплавця і розбійника Синдбада. Злісна богиня хаосу та розбрату Еріда викрала Книгу миру, але в крадіжці звинувачують Синдбада. Щоб довести свою невинність, відшукати книгу, а також врятувати друга Протея, який поставив себе під удар, Синдбад вирушає в далеку подорож в країну Хаосу. Разом з відважним мореплавцем в подорож за сім морів вирушає наречена Протея, яка готова на все, щоб повернути коханого.

Протягом десяти днів Синдбад повинен відшукати і повернути книгу назад, інакше Протея стратять. Попереду героїв мультфільму Синдбад: Легенда семи морів чекають зустрічі з жахливими монстрами, величезними отруйними скорпіонами, зміями і птахами з снігу, гігантськими морськими восьминогами і самою богинею Еріда, яка володіє даром сварити всіх навколо. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Синдбад: Легенда семи морів» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (9: 4.89)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.86MB | MySQL:114 | 0.357sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00037 sec