загрузка...

Тачки 2

Мультфільм Тачки 2 (2011) онлайн українською дивитися

Тачки 2

Серія: Тачки
Назва: Тачки 2 / Cars 2
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:47:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Друга частина мультику “Тачки”. Мультик дуже добрий, яскравий, позитивний. Сценаристи внесли в нього щось незвичайне, нове і додали екшену. Кожному буде цікаво подивитися на те, як сильно змінився сюжет. Мультфільм виразно підходить для сімейного перегляду, оскільки розрахований на різні вікові аудиторії. Запрошуємо дивитися мультик Тачки 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет розповідає нам про нові пригоди Блискавки МакКвіна і його незмінного друга Метра. Наші старі друзі вирушають до Європи, де Блискавка МакКвін, візьме участь в одній з найпрестижніших гонок – Світовому «Гран-Прі» на підтримку екологічної акції. Тим часом Метр опиняється в зловісній шпигунській змові. Тепер він став справжнім шпигуном, який разом зі своїми новими друзями повинен з’ясувати, хто хоче зіпсувати репутацію нового екологічно чистого палива.

Чудова анімація, якісно промальовані персонажі, дизайн автомобілів, а також гонки, стрільба, погоні, неймовірні трюки – все це ми спостерігаємо у мультику від студії Піксар. Якісно передана архітектура Франції, Італії та Франції – вражає.

У мультфільмі присутні не тільки безліч смішних жартів, але й глибокий філософський зміст. Це історія про справжню дружбу, про те, що цінувати друзів потрібно не дивлячись ні на що і приймати їх такими, які вони є. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Тачки 2» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Тачки 2 (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.27MB | MySQL:147 | 0.535sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00034 sec