загрузка...

Тачки

Тачки

Тачки

Серія: Тачки
Назва: Тачки / Cars
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:56:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Відомий автомобіль «Блискавка» перемагаючи на різного роду чемпіонатах заробляє призи. Через випадок долі він опиняється в глухому містечку зі старими автомобілями і незабаром зрозуміє, що гонки, слава і призи не найважливіше в житті. Запрошуємо дивитися мультик Тачки онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Повнометражний мультфільм від студії Піксар розповідає про машин, які живуть у своєму дивовижному автосвіті. Герой мультфільму, гоночний автомобіль Блискавка Маккуїн, любить перемагати у всьому, його головна мета це перемога в Кубку Поршня. Відправившись на своєму трейлері до Каліфорнії для участі в наступному етапі кубка, сонний Блискавка Маккуїн випадково випав з трейлера і заблукавши опинився на трасі 66, яка привела його в покинуте містечко під назвою Радіатор-Спрінгс. Все було б нічого, якби Блискавка не нашкодив в містечку і не зіпсував єдину нормальну дорогу.

Так влада міста присудили бідоласі виправні роботи. Але в міру спілкування з жителями Радіатор-Спрінгс Блискавка знаходе нових друзів в особі тачок: судді Дока Хадсона, старого грузовичка Метра, продавця Луїджі, майстра фарбування Рамона. Блискавка навіть закохався в шикарну дівчину Порше Саллі Каррера. Нові і вірні друзі стали командою Маккуїна на перегонах і допомогли гонщику усвідомити важливі речі, які мають більшу цінність, ніж призи і слава. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Тачки» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

2   1   2

Мультфільм Тачки (2006) онлайн українською дивитися

Player #1


Player #2


загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.67MB | MySQL:117 | 1.213sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00044 sec