загрузка...

Тарзан 2

Тарзан 2 онлайн

Тарзан 2

Назва: Тарзан 2 / Tarzan II
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:08:00
Рік: 2005
Мова: Українська

Короткий опис: Зустрічайте продовження чудового мультфільму Тарзан. Цього разу мультик від студії Дісней розповість історію становлення Тарзана в лісі, коли той ще був малим і незгабним.

Єдине, чого боїться Тарзан – це страшного монстра Зугора, який може знайти і зловити його. Хлопчикові здається, що він слабший своїх побратимів, оскільки не може бігати й стрибати також швидко і вправно, як вони. Цей недолік він вирішує виправити за допомогою поліпшення своєї фізичної форми. У підсумку відбувається метушня. Нещасний випадок призводить до того, що прийомна мати Кала і інші родичі вважають хлопчика загиблим. Тарзан приймає рішення втекти подалі від зграї. Він думає, що так буде краще всім.

Досить читати – пора мультик Тарзан 2 онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: У джунглях вінопиняється сам і без захисту, а по його сліду вже йде лютий хижак – плямистий леопард Сапор. Тарзан все далі відходить в джунглі і бачить Темну гору, де живе сім’я горил: брати Уто і Каго, а також їх мати Гунда. Вони не дуже дружелюбні, але теж бояться жахливого Зугора. Коли по долині розноситься страхітливий рев монстра, хлопчик збігає з лігвища горил.

Випадково він бачить стару горилу-відлюдника, який не хоче ні з ким спілкуватися і придумує всякі пристосування і викрутаси, щоб відлякати мешканців джунглів від своєї нори. Здається, це і є той монстр, якого всі бояться. Тарзан хоче зрозуміти, навіщо Зугор так чинить і чому він вирішив відгородитися від решти світу.

Друзі Тарзана – горила Терк і слоненя Тантора турбуються про нього. Вони хочуть повернути його додому, але той відмовляється. І тільки після зустрічі зі своєю матір’ю Калой хлопчик розуміє, як важливо мати сім’ю і де його рідний дім. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Тарзан 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Тарзан 2 (2005) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:145 | 0.537sec