загрузка...

Тарзан

Мультфільм Тарзан (1999) онлайн дивитися українською

Тарзан

Назва: Тарзан / Tarzan
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:28:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: У кінці XIX століття велике судно зазнає аварії біля берегів африканського континенту. Молоде подружжя і їх маленькому синові вдалося врятуватися, але незабаром батьки гинуть, а хлопчика забирає на виховання горила Кала, яка нещодавно втратила свою дитину. Вона називає малюка Тарзан і виховує, як рідного. Правда, чоловік Кали – вождь племені горил Керчак не дуже задоволений людським дитинчам. Хлопчик ріс серед диких тварин, пристосовувався до життя в джунглях, пізнавав навички полювання, а також всіляко намагався не відставати від побратимів.

Досить читати – пора мультик Тарзан онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Через роки з маленького, тендітного, нерішучого хлопчика Тарзан перетворився на хороброго, сильного і спритного чоловіка, здатного вбити небезпечного леопарда Сабору, який наводив жах на всіх жителів джунглів. У світі дикої природи, серед підступних і небезпечних тварин Тарзан знаходиться, як риба у воді, але незабаром йому доведеться зіткнутися з найнебезпечнішими хижаками – людьми.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Тарзан» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Тарзан (1999) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:149 | 0.522sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00046 sec