загрузка...

Тріо з Бельвіля

Тріо з Бельвіля онлайн

Тріо з Бельвіля

Назва: Тріо з Бельвіля / Les triplettes de Belleville
Тривалість: 01:21:00
Рік: 2003
Мова: Українська

Короткий опис: Хлопчик на ім’я Чемпіон живе зі своєю бабусею – мадам Суза, яка колись його всиновила. Маленький Чемпіон просто не розлучається з велосипедом і його бабуся, помічаючи це, створює всі умови для його тренувань. Роки показали, що її зусилля були немарними: Чемпіон довів, що він гідний власного імені. Він готується взяти участь у найпрестижнішій велогонці Тур-де-Франс. Однак у французької мафії свої плани на нього. Під час гонки юного спортсмена викрадає двоє одягнених у все чорне людей.

На пошуки Чемпіона вирушає його бабуся зі своїм вірним псом Брюно. Доля приводить їх у величезний мегаполіс Бельвілль, де герої зустрічають «бельвілльських трійнят» – знаменитих співачок мюзик-холу. Ексцентричне зоряне тріо надають мадам Сузо і Брюно неоціненну допомогу. Завдяки їм і відмінному нюху відданого пса герої незабаром нападають на слід Чемпіона. Запрошуємо на перегляд мультика Тріо з Бельвіля онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет мультфільму “Тріо з Бельвіля” розповідає про життя незвичайної сім’ї, у якій бабуся мадам Суза виховує свого онука з дуже незвичайним ім’ям Чемпіон. Мада Суза, Чемпіон і їх собака Брюно живуть десь на околиці Парижа тихим, спокійним життям. Хлопчик росте і все більше захоплюється велоспортом, він безперервно дивиться велогонки, а опинившись на велосипеді, просто сяє від щастя. Помітивши це, бабуля вирішує серйозно зайнятися тренуванням Чемпіона для участі у Тур-де-Франс.

Минають роки тренувань, малюк виріс і став гідним учасником і суперником у найвідомішому чемпіонаті Франції. Однак, під час чемпіонату, Чемпіона та двох його суперників викрадають невідомі. Рішуча мадам Суза разом з ожирілим цуциком Брюно, вирушає на пошуки онука. У своїх пошуках вона перепливає Атлантику і опиняється в великому мегаполісі під назвою Бенвілль. Там їй допомагає знайти онука Тріо з Бенвілля, колись успішні співачки кабаре, а нині літні, але дуже активні бабусі. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Тріо з Бельвіля» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:138 | 0.565sec