загрузка...

Труп нареченої

Труп нареченої онлайн

Труп нареченої

Назва: Труп нареченої / Corpse bride
Тривалість: 01:17:00
Рік: 2005
Мова: Українська

Короткий опис: Віктор, боязкий молодик, готується до власного весілля з коханою Вікторією. На репетиції весільної церемонії, перехвилювавшись, майбутній наречений ніяк не може вимовити клятву і взагалі влаштовує невеликий переполох. І тільки в повній тиші, у лісі, до Віктора, нарешті, приходять сили, щоб вимовити слова весільної клятви. Тільки результат трохи перевершив його очікування – він зумів пробудити мертву наречену і потрапив у світ мертвих. Йому там раді і він тепер майже законний чоловік загальної улюблениці Емілі. Але чи так просто буде йому відмовитися від справжньої любові до живої дівчині Вікторії? Запрошуємо дивитися мультик Труп нареченої онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Дивовижна романтична і незвичайна історія кохання розказана від режисера Тіма Бертона. Дії мультика відбуваються в невеликому європейському містечку у вікторіанську епоху. Багаті батьки молодого хлопця Віктора вирішили одружити його на дівчині з аристократичної сім’ї Еверглотов Вікторії. Однак Ван Дорт не знали, що сім’я нареченої давно розорилася і збідніла. Майбутні наречений і наречена ніколи не бачили один одного, але при зустрічі Віктор та Вікторія закохалися з першого погляду і зрозуміли, що просто створені одне для одного. Доля приготувала закоханим справжнє випробування.

На репетиції весілля, Віктор так розхвилювався, що втік в ліс для заспокоєння і підготовки шлюбної клятви, а там його чекав справжній сюрприз. Віктор репетирує клятву і все вимовляє вголос, потім одягає кільце на сучок, який виявився пальцем давно померлої нареченої Емілі. Прокинувшись від сну, труп нареченої тягне Віктора в загробний світ мертвих, де, на його подив, життя виявляється набагато веселішим і цікавішим. Тепер Віктору належить вибратися з царства мертвих, щоб повернутися до своєї улюбленої нареченій Вікторії. Його шлях буде довгим і захопливим. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Труп нареченої» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (10: 4.90)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.91MB | MySQL:116 | 0.432sec