загрузка...

Три богатирі: Хід конем

Три богатирі: Хід конем

Три богатирі: Хід конем

Серія: Три богатирі
Назва: Три богатирі: Хід конем / Три богатыря: Ход конем
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2014
Мова: Російська

Короткий опис: Два роки не минуло після подій мультфільму «Три богатирі на далеких берегах», а в Київському князівстві знову неспокійно. Цей мультик – нове оповідання про пригоди трьох найвідоміших богатирів.

Князю київському спокою у своєму царстві-державі, напевно, не бачити – цього разу, як видно з сюжету картини, трапилася нова оказія: у віроломних бояр дозрів злочинний план позбутися князя і взяти кермо влади в свої руки. Ці самі руки у бояр, як можна здогадатися, загребущі, та тільки князь і сам не ликом шитий – цей герой мультфільму завжди може прийти за допомогою до радника, полководця і геніального мудреця коня Юлія. Але кінь – далеко не панацея від усіх бід. Доки живуть богатирі на Русі, буде кому захищати престол київський! Запрошуємо подивитися онлайн мультик Три богатирі: Хід конем на нашому інтернет-ресурсі.

Повний опис: Сюжет цієї великої історії розгорнеться знову навколо Князя Київського, у якого не буває і хвилини спокою у своєму величезному царстві. Незважаючи на те, що князь є шалено хитрим, жадібним і при цьому боягузливим і іноді навіть інфантильним, все це не заважає йому зробити великий подвиг у славу Русі. В цілому його без зусиль можна назвати досить важливим позитивним персонажем. Все б нічого, але у віроломних бояр дозрів підступний план, тепер вони постараються зробити все можливе, щоб змістити князя з престолу і взяти владу в свої руки. Але перешкодити злісним планам бояр поспішають вірні друзі і радники князя – Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець, разом зі своїми вірними підданими. Головним другом молодшого Богатиря Олексія Поповича виступає неймовірно привабливий кінь Юлій, який вносить в мультфільм позитив і радість. Історія Юлія почалася задовго до головних подій, адже спочатку він народився в Новгороді, де був вкрадений циганами і потім потрапив в добрі руки до наставника Олексія Поповича – Тихону. Попович є молодшим з усіх богатирів, він злегка дурнуватий, але завжди веселий і чесний. Добриня Микитич, в свою чергу, найрозумніший з усіх силачів в царстві, він любить поспати і ніколи не прокидається до світанку. У нього є красуня дружина Настасья, яка має над ним шефство. Ну а Ілля Муромець головний богатир, у якого переважаючі якості – це доброта, повага, він завжди знайде застосування своїй силі. Запрошуємо подивитися мультик Три богатирі: Хід конем онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (87: 4.33)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.74MB | MySQL:108 | 0.472sec