загрузка...

Три богатирі: Хід конем

Мультфільм Три богатирі: Хід конем онлайн дивитися

Три богатирі: Хід конем

Серія: Три богатирі
Назва: Три богатирі: Хід конем / Три богатыря: Ход конем
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2014
Мова: Російська

Короткий опис: Два роки не минуло після подій мультфільму «Три богатирі на далеких берегах», а в Київському князівстві знову неспокійно. Цей мультик – нове оповідання про пригоди трьох найвідоміших богатирів.

Князю київському спокою у своєму царстві-державі, напевно, не бачити – цього разу, як видно з сюжету картини, трапилася нова оказія: у віроломних бояр дозрів злочинний план позбутися князя і взяти кермо влади в свої руки. Ці самі руки у бояр, як можна здогадатися, загребущі, та тільки князь і сам не ликом шитий – цей герой мультфільму завжди може прийти за допомогою до радника, полководця і геніального мудреця коня Юлія. Але кінь – далеко не панацея від усіх бід. Доки живуть богатирі на Русі, буде кому захищати престол київський! Запрошуємо подивитися онлайн мультик Три богатирі: Хід конем на нашому інтернет-ресурсі.

Повний опис: Сюжет історії розгорнеться знову навколо Князя Київського, у якого не буває ні хвилини спокою. Незважаючи на те, що князь є шалено хитрим, жадібним і при цьому боягузливим і іноді навіть інфантильним, усе це не заважає йому зробити великий подвиг на славу Русі.

Усе б нічого, але у віроломних бояр визрів підступний план, тепер вони постараються зробити все можливе, щоб змістити князя з престолу і взяти владу в свої руки. Перешкодити злісним планам бояр поспішають вірні друзі і радники князя – Альоша Попович, Добриня Микитич та Ілля Муромець разом зі своїми вірними підданими. Головним другом богатиря Поповича виступає неймовірно привабливий кінь Юлій, який вносить у мультфільм позитив і радість. Добриня Микитич найрозумніший з усіх силачів в царстві, він любить поспати і ніколи не прокидається до світанку. У нього є красуня дружина Настасья, яка має над ним шефство. Ну а Ілля Муромець головний богатир, у якого переважаючі якості – це доброта, повага, він завжди знайде застосування своїй силі. Запрошуємо подивитися мультик Три богатирі: Хід конем онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Три богатирі: Хід конем (2014) онлайн дивитися (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:147 | 0.549sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00035 sec