загрузка...

Три богатирі на далеких берегах

Мультфільм Три богатирі на далеких берегах (2012) онлайн дивитися українською

Три богатирі на далеких берегах

Серія: Три богатирі
Назва: Три богатирі на далеких берегах / Три богатыря на дальних берегах
Тривалість: 01:09:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Продовження серії чудових мультфільмів про знаменитих богатирів. Мультик радує шанувальників мультсерії про народних богатирів. Чудово, коли мультфільми наповнені гумором, розрахованим як на дитячу, так і на дорослу аудиторію. Цікаві, веселі та захопливі пригоди знайомих героїв уже чекають на вас. Рекомендуємо подивитися цей мультик усію сім’єю. Запрошуємо дивитися Три богатирі на далеких берегах онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Ще одна повість про пригоди Добрині Микитовича, Олексія Поповича, Іллі Муромця, і улюблених коня Юлія, Князя Київського, Баби Яги і безлічі інших, нових персонажів.

Наші герої цього разу вирушать за тридев’ять земель з метою зустрітися з новими, гостросюжетними і захопливими пригодами. З назви стає зрозуміло, що їх чекає довга подорож, з новими зустрічами із найбільш дивовижними героями. Що на них чекає за кордоном, нехай залишиться головною інтригою, але це робить похід легендарних богатирів ще більш цікавим.

Присутнє відчуття того, що мультик намальований в класичній традиції, і ця незвичайна манера виконання зробила його лише краще. При перегляді Ви поринете в атмосферу минулих часів, яка при цьому дуже оригінально переплітається з деякими елементами сьогодення. Отож гайда усією сім’єю дивитися мультфільм «Три богатирі на далеких берегах» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Три богатирі на далеких берегах (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:147 | 0.550sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00024 sec