загрузка...

Тримай хвилю

Тримай хвилю онлайн

Тримай хвилю

Назва: Тримай хвилю / Surf’s Up
Тривалість: 01:26:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Історія про життя та пригоди веселих і невтомних пінгвінів-серфінгістів. Серед пінгвінів знову проходить чемпіонат приборкувачів хвилі на звання кращого серфінгіста. Змагання обіцяє бути складним і захопливим. Що може бути цікавіше, ніж барвиста і цікава боротьба пінгвінів, які з усіх сил прагнуть приборкати морську хвилю. На цей чемпіонат з серфінгу зібралися найкращі кращі пінгвіни-серфінгісти. Серед них і головний герой – Коді Меврік, чубатий пінгвін. Чи зможе Коді стати переможцем у цій нелегкій боротьбі? Запрошуємо дивитися мультик Тримай хвилю онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Комедійний мультфільм “Тримай хвилю” розповідає про дивакуватого пінгвіні на ім’я Коді Маверик, який все своє життя живе в невеликому північному містечку на Антарктиці, де все його сімейство те й робить, що заготовлює рибу. Ця ж доля була уготована й Коді, але його прагнення були зовсім іншими. Після приїзду відомої зірки серфінгу Великого Зі, життя Коді змінилося, він зрозумів, що хоче підкорити дошку і хвилі океану. І ось мрія Коді практично здійснилася, в містечко приїхав спортивний рекрутер, що набирає талановитих серфінгістів для участі в турнірі.

В дорозі Коді знайомиться з таким же дивним типом, який у своєму рідному краю відрізнявся від усіх. Прикольний і дуже веселий півень Ципа Джо щасливий там, де є дошка для серфінгу і хвилі. А по прибуттю на острів, де буде проводиться ювілейний турнір імені Великого Зі, Коді закохується в красиву рятівницю Лені. Однак, всю обстановку затьмарює присутність і зарозумілість головного претендента на перемогу Танка на прізвисько Хвилеріз. Саме з ним належить битися Коді в умінні управляти серфінгом. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Тримай хвилю» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Тримай хвилю (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.497sec