загрузка...

У пошуках Немо

У пошуках Немо (2003) онлайн українською дивитися

У пошуках Немо

Назва: У пошуках Немо / Finding Nemo
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:35:00
Рік: 2003
Мова: Українська

Опис: Мультфільм «В пошуках Немо» – проект від творців “Історії іграшок” та “Корпорації монстрів». Мультик розповість захопливу, веселу, а головне повчальну історію пригод маленької рибки на ім’я Немо та історію пошуків його татом Марліном.

Чудові моря тропіків оточують Великий бар’єрний риф. Саме там можна зустріти Марліна – рибу-клоуна. Немо – його єдиний синочок. Марлін дуже боїться океану, який ховає у собі багато небезпек, тому він по можливості намагається вберегти від них своє дитинча. Проте юний Немо надзвичайно допитливий і цікавиться всіма подробицями життя на розташованому поруч загадковому рифі.

За збігом обставин Немо запливає далеко від свого житла, а потім риба-танк починає за ним полювати. Марлін намагається знайти сина, але усвідомлює, що це буде важко здійснити одному. Тоді він звертається за допомогою до Дорі – королівської синьої рибі, доброї і чуйної. Хоча у неї теж є своя проблема, вона болісно переживає від того, що все забуває. Таким чином, всі наші персонажі пускаються в шлях, на якому на них чекають безліч небезпек і труднощів. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Мультфільм У пошуках Немо онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

У пошуках Немо онлайн   У пошуках Немо дивитися онлайн
 

В пошуках Немо (2003) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:145 | 0.603sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec