загрузка...

Учень Санти

Учень Санти онлайн

Учень Санти

Назва: Учень Санти / Santa’s Apprentice
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:21:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Навіть Санта Клаус повинен відпочивати. Зрештою, він вже зовсім старенький. Ось і вирішив Санта відправитися на відпочинок, на пенсію. Проте не все так просто, адже він повинен знайти наступника, якого Санта повинен спочатку навчити, щоб він зміг стати повноцінною заміною, справжнім Сантою Клаусом. Запрошуємо дивитися мультик Учень Санти онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Крім того, існують певні правила для того, щоб саме цього хлопчика вибрали учнем Санти. По-перше, він повинен бути сиротою. По-друге, його повинні кликати Ніколасом. По-третє, у нього має бути чисте серце. І такий хлопчик знаходиться якраз вчасно, щоб стати учнем Санти!

Цей хлопчик живе далеко-далеко, на іншому кінці світу. І саме він – ідеальний кандидат на цю роль. Але він боїться висоти і невпевнений у собі, що робить його не найкращим кандидатом. Але тут все вирішує Санта Клаус. Якщо він зможе допомогти своєму майбутньому учневі впоратися з його страхом висоти, а також з усіма іншими страхами, то хлопчик зможе стати гідним зайняти його місце і стати новим Санта Клаусом. Але чи погодиться Санта зробити це? Мультфільм Учень Санти онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Учень Санти (2010) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.98MB | MySQL:134 | 0.478sec