загрузка...

Університет монстрів

Університет монстрів онлайн

Університет монстрів

Назва: Університет монстрів / Monsters University
Тривалість: 01:44:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик про монстрів повертається на наші екрани, щоб знову порадувати наc своїми позитивними емоціями. Страшні та жахливі, але дуже добрі всередині монстри відстоюють своє право на щасливе і безтурботне життя. Їм доводиться викручуватися з проблем, які створюють для них злісні поганці. Хлопчики Майк і Саллі, що вчилися разом в «Університеті монстрів», вивчали всі премудрості роботи. Однак, поки вони стануть вірними друзями, життя підкидає їм незвичайні сюрпризи, щоб перевірити їх дружбу на міцність Їх історія починається з ворожнечі та суперництва. Але друзям вдається подолати всі перешкоди і довести що вони справжні друзі. Запрошуємо подивитися мультик «Університет монстрів» онлайн на нашому сайті «Мультфільми для дітей». Мультик розповість про те, як зустрілися наші улюблені герої, про те, які веселощі, пригоди з небезпеками їх чекали в університеті.

Повний опис: Багато хто пам’ятає страшних, але дуже веселих і яскравих монстрів – великого, волохатого Саллі і маленького, одноокого Майка Вазовські, які працювали в «Корпорації монстрів» і ночами лякали діточок. Друзі стали кращими монстрами в усьому Монстрополісі, але починалося все далеко не з дружби.

Сюжет комедійного мультфільму “Університет монстрів” розповідає передісторію знайомства, навчання та дружби монстрів. Ще маленьким хлопчиком Майк Вазовські був настільки вражений роботою монстрів з Страшильного цеху Корпорації, що захотів стати одним з них коли виросте. Закінчивши школу, він вступив до Університету монстрів на факультет Страху, де познайомився з безліччю цікавих персонажів, а також зі своїм сусідом Саллі. Однак, дружні відносини між Саллі і Вазовські не склалися з самого початку: між монстрами почалася страшна конкуренція за звання кращого пугача. Приходьте дивитися мультфільм Університет монстрів онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Університет монстрів”

  1. вікусік))♥♥♥ says:

    А де відео для пергля =-O ду?

Написати коментар

WordPress: 20.73MB | MySQL:118 | 0.451sec