загрузка...

Упіймати Санта-Клауса

Упіймати Санта-Клауса онлайн

Упіймати Санта-Клауса

Назва: Упіймати Санта-Клауса / Gotta Catch Santa Claus
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:06:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Що робить сучасний американський хлопчисько, якщо його подружка не вірить в існування Санта-Клауса? У Тревора слово з ділом не розходиться: він негайно розробляє детальний план, як зловити Санту і пред’явити його скептично налаштованою Вероніці. Звідки було хлопцеві знати, що не він один полює за бідолашним Сантою? Саме в це різдво на землю прилетить злісний монстр ЛяМороз, який кожні сто років теж наполегливо намагається зловити Санту і покласти край різдвяному чарівництву. Приходьте на перегляд Упіймати Санта-Клауса онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Тревор – головний герой, він вірить в існування цього всесвітньо відомого чарівника. На відміну від Тревора його подруга Вероніка абсолютно не вірить у Санта Клауса. Тревор вирішує зловити Санта Клауса, щоб довести своїй скептично налаштованою подрузі і всьому світу, що Санта існує, і зробить він це з допомогою своїх друзів. З цього моменту починаються неймовірні пригоди.

Як стало відомо, саме в це Різдво прилітає комета, на якій живе придуркуватий монстр ЛяМороз. Він разом зі своїми спільниками сніговиками кожні сто років намагається зловити Санта Клауса, з єдиною метою – знищити Санту і назавжди припинити різдвяне чаклунство. Запрошуємо дивитися мультфільм Упіймати Санта-Клауса онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Упіймати Санта-Клауса (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:119 | 0.691sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00047 sec