загрузка...

Усі собаки потрапляють до раю 2

Усі собаки потрапляють до раю 2  постер

Усі собаки потрапляють до раю 2

Назва: Усі собаки потрапляють до раю 2 / All Dogs Go to Heaven 2
Тривалість: 01:19:00
Рік: 1996
Мова: Українська

Короткий опис: Друга частина мультфільму “Усі собаки потрапляють до раю”. Події відбуваються там, де не так просто побувати – в Раю. Туди якраз потрапляє Чухлик, якого знайомить з місцевими пам’ятками друг Чарлі. Незабаром ці двоє вирушають на Землю, в Сан-Франциско, шукати Чарівний Ріжок, який вкрав і впустив противний бульдог. Знайти інструмент конче потрібно – без нього не тільки не зможуть потрапляти до Раю покійні пси, а й трапиться багато зла, якщо Ріжок потрапить не в ті руки або лапи. Запрошуємо на онлайн перегляд мультфільму Усі собаки потрапляють до раю 2 на нашому сайті.

Повний опис: Мелодраматична комедія, створена мультиплікаторами США в 1996 році, є другою частиною гучної свого часу комедійної картини. Ця анімація здатна в новому амплуа показати пригоди головного героя, який так полюбився багатьма глядачами.

В основі подій ми знову бачимо Чарлі, який бере з собою в подорож давнього друга по імені Ітчі. Їм необхідно відшукати, так званий, Чарівний Ріжок. Дорогою вони зустрічають тямущого хлопчика і його собаку, красуню-ірландського сетера. Разом вони відправляються на пошуки. Але часу залишається все менше і менше. Тому потрібно поспішати. Зволікання може призвести тільки до того, що перешкод на шляху до повернення в Рай у Чарлі буде все більше і більше. Цікавий та захопливий сімейний мультик Усі собаки потрапляють до раю 2 онлайн українською дивитися на онлайн-кінотеатрі.

 

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.43MB | MySQL:98 | 0.686sec