загрузка...

Усі собаки потрапляють до раю

Усі собаки потрапляють до раю

Усі собаки потрапляють до раю

Назва: Усі собаки потрапляють до раю / All Dogs Go to Heaven
Тривалість: 01:25:00
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: Головному героєві псові на ім’я Чарлі Баркін не сидиться в Раю, він обов’язково повинен помститися злісному пітбулю Бульдозеру за свою смерть. Чарлі повертається на Землю і знайомиться з маленькою дівчинкою – сиротою на ім’я Анна-Марі.

Дівчинка наділена даром розуміти мову тварин, і Бульдозер використовує її, щоб вгадувати переможців на щурячих перегонах. Чарлі разом із вірним другом допомагає дівчинці втекти від Бульдозер, і разом вони переживають безліч захопливих пригод. Запрошуємо на онлайн перегляд мультфільму Усі собаки потрапляють до раю на нашому сайті.

Повний опис: Головний герой – хвацький, веселий, чарівний метис Чарлі – німецька вівчарка. Його важко назвати ідеальним та визнати, що його життя бездоганне. Він не вирізнявся добротою та чесністю, любив азартні ігри і давно викреслив для себе такі поняття як честь і благородство. Не дивно, що в один прекрасний момент він потрапив в серйозну халепу, звідки була лише одна дорога. На його щастя, усі собаки пси обов’язково потрапляють до раю, що й сталося з нашим героєм. Однак Чарлі ніяк не міг вгамуватися, адже на Землі у нього залишилася дуже важлива справу – потрібно повернути боржок своєму вбивці. Цікавий та захопливий сімейний мультик Усі собаки потрапляють до раю онлайн українською дивитися на онлайн-кінотеатрі.

Усі собаки потрапляють до раю (1989) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:138 | 0.527sec