загрузка...

В пошуках Санти

В пошуках Санти онлайн

В пошуках Санти

Назва: В пошуках Санти / In Search of Santa
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:20:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультик про життя королівських пінгвінів випустили в 2004 році американський режисер Білл Ковальчук. Талановита стрічка про відносини, вміння спілкуватися, справедливость та багато іншого. Цей мультик точно зробить всіх хоч трішки добрішим і десь щасливіші. Мультфільм У пошуках Санти онлайн можна тепер дивитися на нашому порталі.

Повний опис: У королівській родині пінгвінів народилися дві сестрички. На пару хвилин раніше Люсінди народилася Крістл, а це значить по законам пінгвінів, що вона повинна успадкувати трон. Принцеса Крістл добра і м’яка, хоча й трошки незграбна. Вона любить читати і розповідати різні історії, які з задоволенням слухають її друзі. Але зовсім не така її сестра. Люсінда народилася рішучою і безкомпромісною і вважає, що принцесою, а в майбутньому королевою, повинна бути саме вона.

Як у будь-якому нормальному королівстві усі поділилися на два табори, розквітають інтриги, на чолі яких стоїть підступна Люсінда разом з придворними мислителями. Вони пускають в хід усі дозволені і недозволені методи, і навіть стеження, щоб обмовити принцесу. Чи вдасться їм це? У суді від Крістл потрібно тільки признатися, що Санти насправді не існує, і тоді всі звинувачення будуть з неї зняті. Як вчинить добра і чесна принцеса? Адже вона щиро вірить, що Санта є. Як сталося, що дві рідні сестри виявилися ворогами? І чи можна це виправити? Отож скоріш потрібно вмикати В пошуках Санти онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.03MB | MySQL:137 | 0.507sec