загрузка...

Вартові легенд

Вартові легенд онлайн

Вартові легенд

Назва: Вартові легенд / Rise of the Guardians
Тривалість: 01:37:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Що у людини найпотаємніше? Те, що знаходиться в душі, думках і, звичайно, снах. Сни … вони можуть бути жахливими й страшними, а можуть – прекрасними, як пелюстки троянд, хвилюючими, немов незабутній політ і мрійливими, немов солодкі мрії. Особливі, виняткові і неймовірно чисті ангельські сновидіння сняться маленьким дітям, адже вони самі як малюки-янголята. Не хотілося б, щоб дітлахи перестали бачити сни. А ось у наступному мультфільмі, його негативний герой спробував позбавити всіх дітей можливості бачити чарівні і чудові сни. Отже, пропонуємо оцінити мультфільм онлайн «Вартові легенд» на нашому сайті.

Повний опис: Кожна дитина, засинаючи в своєму ліжечку, неодмінно вночі бачить сни. Нехай вони різні, може бути і далеко не завжди веселі і святкові, хто знає? Однак ніхто не має права позбавляти малят такої можливості. Адже куди гірше зовсім нічого не бачити під час сну і відчувати тільки гнітючу порожнечу і тяготу чорної ночі. Однак злий Бука хоче позбавити дітей від подібних здібностей – адже він ненавидить щасливі дитячі обличчя. На щастя, наших хлопців і їх сни захищає ціла компанія чарівників, які битимуться з підступним букою. Так що снам бути!

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Вартові легенд» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Вартові легенд (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.446sec